Konservatorių bandymai melu pasikelti sau „uodegą“
2020-02-25
Konservatorių bandymai melu pasikelti sau „uodegą“

Ir ką gi opozicija meluoja šįkart? Arba p. Kazys Starkevičius šmeižtu auginasi sau reitingus, arba dangsto kolegų konservatorių neveiklumą žemės ūkio srityje.

Konservatorius K. Starkevičius savo asmeniniame Facebook puslapyje paskelbė protestuoti atvykusių žemdirbių susitikimo Europos Parlamente nuotraukas, kur jis nufotografuotas iškilmingai sėdintis su savo partijos bičiuliais europarlamentarais R. Juknevičiene ir A. Kubiliumi. Įraše prie nuotraukų paskelbtas melagingas tekstas, esą į tą susitikimą su žemdirbiais buvo kviesti visi europarlamentarai iš Lietuvos, tačiau, kaip tyčia, atvyko tik konservatoriai. Ir K. Starkevičius nesigėdija padaryti išvados „Pažiūri ir matai kas kam rūpi, o kam vis tiek“. Suprask, konservatorių europarlamentarai vieninteliai rūpinasi žemdirbių reikalais. Deja, nepatikrinę, šią žinutę pasigavo ir Delfi portalo žurnalistai.

O dabar apie realybę – jokio kvietimo į tą susitikimą aš negavau. Sprendžiant iš to, kad susitikime dalyvavo tik konservatorių europarlamentarai, nenustebčiau, kad kvietimo negavo ir joks kitos partijos Europos Parlamento narys. Vakar žemdirbių delegacija susitikinėjo ne su vienu Europos Parlamento nariu iš Lietuvos, tikrai turėjome intensyvias darbines diskusijas, kilo gerų idėjų ir priėmėm konstruktyvius sprendimus. Tad kyla įspūdis, kad susitikimas su konservatoriais buvo sufabrikuotas išimtinai dėl nuotraukos, leidžiančios neva sukompromituoti kitų partijų europarlamentarus.

Jeigu šis melas K. Starkevičiaus Facebook puslapyje buvo paskelbtas sąmoningai, tai pasakysiu – kolegos, Jūsų poelgis itin ciniškas ir primityvus. Nėra nei laiko, nei noro aiškintis šios situacijos, bet žmonės nekvaili, tokius primityvius desperatiškus melus greit perpras ir įvertins – KAS YRA KAS, ir jūsų pačių žodžiais tariant – KAS KAM RŪPI.

Ūkininkai pasakojo, kad tame vakarykščiame susitikime konservatorių europarlamentarams uždavė klausimą, kodėl jų frakcija balsuoja PRIEŠ išmokų suvienodinimą? R. Juknevičienė ir A. Kubilius atsakė, kad jų frakcijoje yra daug žmonių, tad jie nieko negali padaryti. Ir pasiūlė kreiptis į tuos, kurie dirba EP Žemės ūkio ir kaimo plėtros komitete. Tad ačiū bent už tiek. Tai mano komitetas. Ir aš jau nebesiplėsiu apie mūsų su ūkininkais nuolatinį palaikomą ryšį ir bendradarbiavimą.

Tik dar kartą įspėsiu, kad dabar yra pats derybų įkarštis, tad šitoks asmeninių ar partinių reitingų vaikymasis gali padaryti milžinišką žalą žemės ūkio sektoriaus vystymuisi. Ir pakenksime patys sau, jei nesugebėsim Lietuvos žmonių interesų ginti VIENU BALSU, dangstydamiesi dideliu žmonių skaičiumi frakcijoje ar kuo nors kitu. Tad ką ten sugaištate laiką kurdami melagingą informaciją – geriau tą laiką investuokite konstruktyviems pridėtinę vertę mūsų šalies žmonėms kuriantiems darbams.


Jūsų Bronis Ropė,
Europos Parlamento narys

NUOTRAUKOS

Apklausa

Kaip vertinate vėžio prevencijos, diagnostikos ir gydymo paslaugų prieinamumą Lietuvoje?
Pasirinkimai

Facebook

Briuselis
+32(0)2 28 45384
bronis.rope@europarl.europa.eu
milda.joksaite@europarl.europa.eu
martynas.norbutas@europarl.europa.eu
Vilnius
+370 5 2077821
vilnius@rope.lt
Kaunas
+370 673 81231
ruta@rope.lt
Alytus
+370 671 32034
zita.valiuniene@gmail.com
Marijampolė
+370 671 13018
audriusbfg@gmail.com
Telšiai
+370 610 09137
remdaiva@gmail.com
Tauragė
+370 677 64721
+370 601 230381
taurage@rope2014.lt
Ignalina
+370 687 54250
siaudinis.henrikas@gmail.com
Panevėžys
+370 674 61982
panevezys@rope.lt
Klaipėda
+370 674 51078
j.klaudija@gmail.com