Ačiū bendražygiams. Mintys po LVŽS sąskrydžio
2019-08-05
Ačiū bendražygiams. Mintys po LVŽS sąskrydžio

Praėjo savaitė po Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos sąskrydžio, ir, susigulėjus įspūdžiams, noriu pasidalinti keliomis mintimis.

Esu labai dėkingas mūsų partijos bendražygiams, nariams, kad skyrėte laiko susitikti šventinėje aplinkoje, o taip pat pasidalinote įvairiuose Lietuvos kraštuose gyvenančių žmonių nuotaikomis ir šiandienos rūpesčiais. Mūsų partijos sąskrydžiai kiekvienais metais vis gražesni, žmonės į savo rajono pristatymą, į bendras veiklas įdeda vis daugiau širdies, kūrybingumo, atrodo, kad kasmet susirenka ir daugiau jaunimo, vaikų, kuriems šiais metais sąskrydyje buvo skirtas ypatingas dėmesys. Ačiū Jums už nuoširdumą, už tą bendrumo jausmą, už svetingumą, vaišingumą, už tai, kad žiūrite toliau savo kiemo, puoselėjate bendruomeninius interesus nesiekdami asmeninės naudos, už tai, kad esate pilietiški ir darbštūs savo krašto šeimininkai.

Garsūs aplodismentai šventės šeimininkui, partijos Prienų rajono skyriaus pirmininkui Jonui Vilioniui bei vietiniams jo talkininkams. Šventinė nepaprasto grožio aplinka Pašventupio kaime, organizuotumas, patogumas ir tikrai labai šilta bei vienijanti renginio atmosfera didžiule dalimi – Jūsų pastangų rezultatas.

Dėkoju ir tiems bendražygiams, kurie į šventę atvykti negalėjo. Esu tikras, kad mintimis pabuvote kartu su mumis. Gerai žinau, kad prasidėję javapjūtės darbai nelaukia. Tad Jūsų darbas tik puošia mūsų partiją, reprezentuoja jos vertybes, Jūsų išaugintas derlius – tai rezultato simbolis, ką būdami vieningi, kantrūs ir darbštūs galime pasiekti kartu visose srityse – nuo sodo, javų lauko iki nacionalinės ir europinės politikos.

Ir pats „žemdirbio duonos“ ragavau nuo mažens – dar nuo tų savo vaikystės „parduotų vasarų“, kai tėvui kasdien talkinau fermoje, o sulaukus laisvos Lietuvos ir atgavus žemę – savo šeimos ūkyje. Gerai pažįstu ir kitą žemės ūkio darbų pusę. Tai triūsas ginant kaimo žmogų, jo garbę ir orumą nacionalinėje ir tarptautinėje politikos arenoje. Nesvarbu, kuo mes užsiimame, ar sostinėje kuriame mobiliąsias aplikacijas, ar vedame mokymus provincijoje, ar užsiimame bet kuo kitu bet kurioje Lietuvos dalyje – kiekvieną iš mūsų vienaip ar kitaip veikia bendra visos šalies gerovė, tad negali būti pamirštas net atokiausias kampelis.

Visada tikėjau ir žinojau, kad Lietuva kiekviename savo kraštelyje, kiekviename rajone ir kiekvienoje vietos bendruomenėje gali išlikti gyvybinga, užtikrinti savo piliečiams orų pragyvenimą, puoselėti prasmingą tarpusavio bendrystę, nesusvetimėti, neišsivaikščioti. Šis siekis visuomet lydi mano darbus, o mūsų su Jumis bendra veikla duoda konkrečius rezultatus. Rašykite, kreipkitės, susitikime, diskutuokime. Domėkimės vieni kitų veikla ir išnaudokime galimybes bendradarbiauti.


Bronis Ropė

Apklausa

Kaip vertinate vėžio prevencijos, diagnostikos ir gydymo paslaugų prieinamumą Lietuvoje?
Pasirinkimai

Facebook

Briuselis
+32(0)2 28 45384
bronis.rope@europarl.europa.eu
milda.joksaite@europarl.europa.eu
martynas.norbutas@europarl.europa.eu
Vilnius
+370 5 2077821
vilnius@rope.lt
Kaunas
+370 673 81231
ruta@rope.lt
Alytus
+370 671 32034
zita.valiuniene@gmail.com
Marijampolė
+370 671 13018
audriusbfg@gmail.com
Telšiai
+370 610 09137
remdaiva@gmail.com
Tauragė
+370 677 64721
+370 601 230381
taurage@rope2014.lt
Ignalina
+370 687 54250
siaudinis.henrikas@gmail.com
Panevėžys
+370 674 61982
panevezys@rope.lt
Klaipėda
+370 674 51078
klaipeda@rope2014.lt