Politinė reklama administruojama LVŽS
kandidato į Europos Parlamentą Bronio Ropės.
Ar jums yra tekę susidurti su situacija, kai Lietuvoje ir kitoje ES šalyje buvo parduodama vienodai ar labai panašiai supakuota prekė tuo pačiu pavadinimu, bet jos sudėtis ir kokybė skyrėsi?

Taip

Ne

Niekada neatkreipiau į tai dėmesio.

Žmonėms duris atvėrė Europos Parlamento nario Bronio Ropės biuras Kaune


Kauno apskrities gyventojams duris atvėrė Europos Parlamento nario Bronio Ropės biuras Kaune, įsikūręs LR žemės ūkio rūmuose. Tai vienas iš dešimties Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos deleguoto europarlamentaro B. Ropės steigiamų biurų Lietuvoje. Spalio 27 d. vykusiame Kauno biuro atidaryme EP narį Bronį Ropę pasveikino Žemės ūkio rūmų pirmininkas Andriejus Stančikas, Kauno miesto meras Andrius Kupčinskas, vicemeras Kazimieras Nausėda, Aleksandro Stulginskio universiteto rektorius prof. dr. Antanas Maziliauskas, sveikinimo žodžius bei lūkesčius išsakė Žemės ūkio rūmų vienijamų organizacijų atstovai ir kiti svečiai.

Bronio Ropės teigimu, Europos Parlamentas sudaro puikias sąlygas išgirsti atstovaujamos šalies gyventojų balsą, t. y., steigti savo biurus visose apskrityse, kiekvieną savaitę grįžti į Lietuvą, organizuoti susitikimus su gyventojų grupėmis, tad B. Ropė galimybę įsiklausyti į Lietuvos gyventojų lūkesčius išnaudoja maksimaliai: steigiamas 10-ties žmonėms atvirų biurų tinklas su B. Ropės atstovais visoje Lietuvoje.

Kauno biuro atidarymo šventės svečiams pristatydamas savo veiklą Briuselyje, B. Ropė priminė esąs Europos Parlamento Žaliųjų frakcijos/Europos laisvojo aljanso narys. „Šios grupės politinės pažiūros daugeliu atveju yra panašios į mūsų partijos. Grupė aktyviai kovoja prieš GMO, Europos atsigavimo po krizės potencialą mato žaliosios ekonomikos kūrime, vienareikšmiškai pasisako prieš atominę energetiką, grupė pritaria lėšų skyrimui regionų vystymui, jos nariai supranta būtinybę užtikrinti vienodas galimybes visoms ES valstybėms – tiek kalbant apie įtaką sprendimų priėmime, tiek lėšų paskirstyme. Grupė užtikrino galimybę man dirbti Žemės ūkio ir kaimo plėtros komitete“, – teigia B. Ropė.

Po penkerių metų pertraukos Lietuva Briuselyje, šaliai ypatingai svarbiame Žemės ūkio ir kaimo plėtros komitete vėl turi savo atstovą. Anot B. Ropės, Europos Komisijos pirmininkas Žanas Klodas Junkeris europarlamentarui pripažino, jog reikia suvienodinti išmokas ES žemdirbiams. Pasak jo, 2015-2016 metais galima tikėtis didesnio solidarumo.

Ne mažiau reikšmingu B. Ropė laiko darbą ES Regionų komitete, kuriame jis dirba kaip pavaduojantis narys. „Regionuose iki šiol gyvena trečdalis Lietuvos, todėl šių žmonių balsai privalo būti išgirsti“, – teigia Europos Parlamento narys B. Ropė.
EP nario Bronio Ropės kompetenciją bei indėlį į regioninės politikos tobulinimą pabrėžė ir Kauno miesto meras A. Kupčinskas, kurio teigimu, Lietuvai gyvybiškai reikalingos permainos didesnės savivaldos autonomijos link.

Bronis Ropė atidarymo metu sakė, kad labai džiaugiasi Kauno miesto svetingumu ir dėmesiu: „Man didelė garbė, kad mano biuro Kaune atidaryme dalyvavo Kauno miesto meras Andrius Kupčinskas, mano buvęs kolega. Žinau, kad jam labai rūpi tikrosios savivaldos reikalai ir savo dalyvavimu jis patvirtino, kad reali decentralizacija, valdžios įstaigų artumas ir atvirumas žmonėms ne tik sostinėje yra labai svarbu. Kaunas demonstruoja gerą pavyzdį. Labai tikiuosi, kad ir kiti Lietuvos merai įvertins pastangas kurti Europos Parlamento nario biurų tinklą ir greitu laiku pritars šiai steigimo iniciatyvai“. 

EP nario B. Ropės Kauno biuro atidarymo renginio svečiai vaišinosi Lietuvos pieno gamintojų kooperatyvų „Pieno puta“, „Ėriškių pienas“, „Eko tikslas“ pagamintais pieno produktais – įvairiais sūriais, varškės užtepėlėmis, pieno gira. „Pieniškomis“ vaišėmis siekta išreikšti solidarumą šiuo metu ypač sudėtingus laikus išgyvenančiam Lietuvos pieno sektoriui, neatsigaunančiam nuo Rusijos paskelbto embargo maisto produktams padarinių.


Kristina Juozapavičiūtė
EP nario Bronio ROPĖS padėjėja
Tel.: 8 674 51043
EP nario biurai ir atstovai visoje Lietuvoje
Vilnius
+370 5 2077821,
vilnius@rope.lt

Kaunas
+370 673 81231,
ruta@rope.lt

Alytus
+370 671 32034,
zita.valiuniene@gmail.com

Marijampolė
+370 671 13018,
audriusbfg@gmail.com

Telšiai
+370 610 09137,
remdaiva@gmail.com

Tauragė
8 677 64721
+370 601 23038
taurage@rope2014.lt
Briuselis
+32(0)2 28 45384,
bronis.rope@europarl.europa.eu
milda.joksaite@europarl.europa.eu

Panevėžys
+370 674 61982,
panevezys@rope.lt


Klaipėda
+370 674 51078,
j.klaudija@gmail.com

Ignalina
+370 687 54250,
siaudinis.henrikas@gmail.com